RELACJE Z IMPREZ

240648204 362444505526848 3095721851965934177 n

Mam sentyment do Suwalszczyzny, od zamierzchłych czasów harcerskich wędrówek. Od zeszłorocznej suwalskiej edycji Szuter Mastera, uważam te tereny za jedne z najlepiej pasujących do jazdy na gravelu. I dlatego ten wyścig był żelaznym punktem w moim kalendarzu startów w sezonie 2021 ;)

Artur Drzymkowski

Add a comment

pkl mosorny gron 1

Mosorny Groń stanowi szczyt części Pasma Policy w Beskidzie Żywieckim i wznosi się na wysokość 1047m n. p m. Piękny widok na Babią Górę zapiera dech, podobnie jak ostatni drop na czarnej trasie enduro.

Bartosz Bidas

Add a comment

015 SudoviaGravel2021

3 dni ścigania po Suwalszczyźnie, na najlepszych szutrowych trasach w Polsce. Łącznie 423 kilometry i prawie 4000m przewyższeń, ponad 17 godzin "w siodle", 4. miejsce w końcowej klasyfikacji OPEN. Tak w dwóch zdaniach można opisać mój udział w zawodach Sudovia Gravel 2021, które odbyły się w weekend 18-20 czerwca.

Jacek Nosowski

Add a comment

SzuterMasterMazowsze006

Według wytycznych trenera, na 2 tygodnie przed startem w ultra-maratonie Mazowiecki Gravel, powinienem był zrobić „dłuższą jazdę” w okolicy 140 km – max 180 km. Mazowiecki Szuter Master ze swoją długą trasą 152 km wpasował się idealnie :)

Artur Drzymkowski

Add a comment

101MazowieckiGravel

Jak Wasze przygotowania do startu w Mazowieckim Gravelu? Noga zrobiona? D*** utwardzona? Jeśli tak, lub raczej tak, to czas popracować nad strategią. Na szczęście organizatorzy ujawnili wreszcie dokładny przebieg trasy, więc do dzieła ... ;)

Artur Drzymkowski

Add a comment

Graveloza Duch Puszczy 3Wyrwać się na rower, choć raz na taką dłuższą chwilę..marzenie ściętej głowy dla wielu świeżo upieczonych ojców oraz dla tych zasiedziałych przed ekranem służbowego laptopa. Aż tu nagle pojawia się światełko w tunelu – Graveloza...

Michał Śmieszek

Add a comment

IMG 20201208 121339 4

Już po raz czwarty Kórnickie Bractwo Rowerowe organizuję imprezę, której głównym celem jest wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dla kogo przeznaczony jest Tour de WOŚP? Dla każdego kto ma ochotę przejechać się na rowerze i opłaci wpisowe.

Maciej Paterak

Add a comment

gora zar 8

Góra Żar stanowi szczyt Beskidu Małego i wznosi się na wysokość 761m n. p m. Każdy kto myśli, że to zbyt nisko żeby poczuć prawdziwą adrenalinę podczas jazdy w dół jest w grubym błędzie. Do Waszej dyspozycji są 3 trasy: Easy Line, Air Line i Downhill.

Bartosz Bidas

Add a comment

Szuter Mazowsze 2048px 048

Artur: "Czując niedosyt startów TRI w tym Covidowym sezonie, Jacek kupił sobie przełajówkę. Tak więc te dwa fakty musiały się skończyć udziałem w tytułowej imprezie. A że Ja niestety, wziąć w niej udziału nie mogłem, namówienie do napisania relacji, był naturalną konsekwencją ..."

Jacek Nosowski

Add a comment

SzuterMasteSuwalszczyzna 002

O cyklu Szuter Master informowaliśmy Was w lipcu. Trzy imprezy, w trzech odległych miejscach Polski oferujących zgoła różne warunki do ścigania. Ale łączy je "klient docelowy" - entuzjasta gravelowy, którego żywym przykładem jest piszący te słowa.

Artur Drzymkowski

Add a comment

002UphillSniezka

Oczywiście nie chodzi tu o Królewnę Śnieżkę (to nie ten portal … ;) czy też antyczne wspomnienia z dzieciństwa i zabawy na śniegu. Chodzi oczywiście o Uphill Race Śnieżka 2019. Jak było, opowieść snuję poniżej …

Artur Drzymkowski

Add a comment

P1010788 kopiaGiant to ciekawy przypadek marki, którą w Polsce wiele osób otwarcie krytykuje (nie wiedzieć czemu), po czym po cichu cmoka, gdy stoi obok kolejnej nowości. Bo co by nie mówić, Giant to tajwański gigant wśród producentów rowerów, od którego inni mogą się tylko uczyć.

Bartosz Bidas i Michał Śmieszek

Add a comment